Новини про м'ясо

Іспанські свинарі інвестують в зменшення шкоди галузі для довкілля

Іспанія – один з європейських та світових лідерів з виробництва та експорту свинини. Цього року, через дефіцит м’яса на ринку Азії та посилення попиту з боку Китаю іспанські виробники змогли суттєво наростити прибутки.

Утім, крім перспектив подальшого нарощування експорту в КНР і зростання цін на свинину, представників галузі очікує посилення екологічних норм ЄС та стандартів благополуччя тварин. Іспанські свинарі готуються до законодавчих трансформацій і вже почали запроваджувати заходи для зменшення впливу галузі на навколишнє середовище.

“Представники сектору знають, що на планеті виникла надзвичайна кліматична ситуація, і ми досягли великого прогресу в боротьбі зі зміною клімату, але ми знаємо, що необхідно подвоїти зусилля, і робимо це, щоб продовжити рух вперед разом з іншими секторами економіки і виробництва. Наразі загальний обсяг води, споживаної сектором в рік, становить всього 0,05% від загального обсягу в Іспанії. І ми продовжуємо впроваджувати нововведення для подальшого скорочення використання води. Що стосується викидів парникових газів, то частка свинарського сектора в Іспанії складає всього 2%, що набагато нижче, ніж іноді вважає громадськість”, – зазначив Альберто Херранц, директор Іспанської міжпрофесійної агропродовольчої організації Interporc, під час Всесвітнього саміту з питань клімату.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може бути цікаво

Back to top button