Новини про м'ясо

Інвестиції в інфраструктуру допомогли свиногосподарству збільшити продажі

У цьому році компанія KSG Agro планує наростити обсяги виробництва поросят на 20%. Для цього агрохолдинг інвестує в створення у свиногосподарстві нового корпуса-маточника. Раніше компанія також інвестувала в розбудову інфраструктури свингосподарства, що дозволило збільшити прибутки від виробництва.

Корпус-маточник на 714 голів будують у Дніпропетровській області, Його обладнають сучасним німецьким устаткуванням. Орієнтовний обсяг інвестицій у проект складає 11 млн гривень. Зараз на свинокомплексі KSG Agro щомісяця виробляють 9 – 10 тис. поросят. Восени планується ввести в експлуатацію новий комплекс, що дозволить збільшити виробництво на 20%.

У минулому році компанія інвестувала 3,5 млн гривень в інфраструктуру свиногосподарства. Зокрема, було створено каналізаційно-насосну станцію та комплекс для утилізації свиней та відходів господарської діяльності. Такі порівняно незначні вкладення капіталу за рік дозволили збільшити обсяги продажів на 6,3% до 403 млн гривень з середньорічним поголів’ям свиней близько 55 тис.

Крім свинарства KSG Agro займається виробництвом сільськогосподарських культур та біопалива з відновлювальних ресурсів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button