Новини про м'ясо

Інтерактивна карта відстеження свинячого грипу з’явилася в Європі

Компанія Ceva запустила нову послугу, яка допоможе фермерам та ветеринарам відстежувати випадки свинячого грипу на переважній частині території Європи.

Інтерактивна карта демонструє поширення штамів грипу свиней, виявлених в конкретній країні і навіть в конкретному регіоні. Інформація оновлюється щоквартально. Для захисту приватності господарств на Інтерактивній карті не вказано, на яких саме підприємствах виявляли захворювання.

Доктор Кетрін Ліллі-Яшніскі, ветеринарний спеціаліст компанії Ceva, сказала, що ветеринарам та фермерам важливо знати, чи є в їх регіоні грип, а також – які штами присутні, щоб мати змогу поставити правильний діагноз та прийняти рішення про відповідну профілактику та лікування, програму вакцинації.

“Докази того, що в певному регіоні трапляються класичні та пандемічні штами грипу, дають вагомий сигнал про те, що слід розглянути питання про вакцинацію. Крім того, деякі штами свинячого грипу можуть бути шкідливими для людей. Такий інструмент, як карта захворюваності, дозволяє запобігти поширенню свинячого грипу”, – зазначає експертка.

Ознайомитись з картою можна тут.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button