Новини про м'ясо

Імпортери відмовляються купувати бразильську яловичину

Експорт м’яса ВРХ з Бразилії зростає, країна є найбільшим постачальником в світі, утім не всі імпортери готові нарощувати обсяги закупівель. Так, Індонезія цього року вирішила відмовитись від подальшого імпорту бразильської яловичини.

Державне агентство закупівель продовольства Індонезії повідомило, що ймовірно, не виконає запланований раніше імпорт ще 30 тис. тонн яловичини з Бразилії цього року через адекватну внутрішню пропозицію та імпорт з інших країн, заявив виконавчий директор агентства Буді Васесо у п’ятницю, 1 листопада.

На початку року Індонезія дозволила імпорт десятьом бразильським м’ясокомбінатам і мала намір закупити близько 50 тис. тонн яловичини. Утім, країна неточно розрахувала свої потреби і розраховує на подальші поставки з Бразилії лише у 2020 році.

“На разі ми отримуємо достатньо м’яса буйволів з Індії, також достатньо велику частку ринку займає Австралія”, – зазначив Буді Васесо.

Нагадаємо, за даними Бразильської асоціації експортерів м’яса (Abiec) у січні-вересні країна продала за кордон 1,2 млн тонн яловичини, що на 9,2% більше, ніж за такий же період 2018 року.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button