Новини про м'ясо

Світовий лідер з експорту яловичини нарощує продажі

Уже кілька років поспіль Бразилія очолює світовий рейтинг експортерів м’яса ВРХ. Наразі країна продовжує нарощувати виробництво яловичини.

За даними Бразильської асоціації експортерів м’яса (Abiec) у січні-вересні країна продала за кордон 1,2 млн тонн яловичини, що на 9,2% більше, ніж за такий же період 2018 року. Зокрема, зросли обсяги постачання цього м’яса до Китаю, Туреччини, Росії та Індонезії.

Зростання обсягів експорту призвело до змін на внутрішньому ринку Бразилії – зменшення попиту спровокувало підвищення цін на яловичину.

Аналітики прогнозують ще більш суттєве зростання обсягів закордонних продажів м’яса бразильського виробництва, оскільки у вересні 25 м’ясних заводів з цієї країни отримали право на експорт до Китаю. Тепер загальна кількість бразильських виробників м’яса та м’ясопродуктів, які експортують свої товари до КНР, досягла 89.

Серед 25 підприємств, сертифікованих нещодавно, виробників яловичини – 17, виробників птиці – 6, один виробник свинини та один виробник м’яса ослів. Таким чином, зростання обсягів експорту стосується не лише яловичини. Так, продажі м’яса птиці цього року зросли на 5%.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button