Новини про м'ясо

Галузева асоціація свинарів увійшла до Громадської Ради при Держпродспоживслужбі

Цього тижня було обрано новий склад Громадської Ради при Держпродспоживслужбі. До ради ввійшло 34 організації. Зокрема, інтереси представників галузі свинарства при Держпродспоживслужбі буде захищати Асоціація “Свинарі України” (АСУ) в особі голови організації Оксани Юрченко.

Асоціація братиме участь в обговоренні законодавчих змін та таких питань управління галуззю, як регулювання використання антибіотиків, поводження з відходами тваринництва та ін.

“Асоціація “Свинарі України” вже має досвід співпраці з іншими профільними організаціями у складі Громадської Ради попередньої каденції. Громадська рада – це справді діючий механізм, який допомагає вирішувати низку важливих для сектору питань. Зокрема, цьогоріч працювали над порядками поводження з побічними продуктами та використання протимікробних засобів, ліцензуванням діяльності з ветеринарної практики, опрацьовували базовий закон “Про ветмедицину” тощо. Переконані, що в новому складі активність та ефективність роботи залишиться на такому самому високому рівні”, – зазначила пані Юрченко.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button