Новини про м'ясо

Галузь тваринництва проти відновлення старої системи санітарно-епідемічного контролю

Нещодавно Кабінет мінітрів України ініціював реорганізацію Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачі і відновлення старої системи санітарно-епідемічного контролю. Уже кілька асоціацій галузі тваринництва негативно відреагували на намір Кабміну. Зокрема, Асоціація “Свинарі України” (АСУ) надіслала відповідного листа до до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігора Петрашка.

“Втілення цієї ініціативи нівелює успішні кроки попередніх років з реформування системи контролю та нагляду за діяльністю вітчизняних виробників та експортерів агропромислової продукції. Окрім цього, відновлення роботи Санітарно-епідеміологічної служби на тлі незавершеної реформації державних органів контролю, турбулентної епідеміологічної та економічної ситуації, а також в умовах можливої кадрової кризи, сприйматиметься представниками бізнесу як сигнал про підвищення рівня зарегульованості в країні та погіршення інвестиційного клімату”, – зазначено у зверненні асоціації до посадових осіб.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Один коментар

  1. Конечно, против!!!
    Столько лет их вообще никто не контролирует, что хотят, то и делают.
    Вы посмотрите на качество продукции – что мясной, что молочной, что масла!
    А Держпродспоживслужба подчинена Минагрополитики, когда по закону должна быть независимым органом и подчиняться Кабинету Министров.
    А так, конечно, сам пью, сам танцую.

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button