Новини про м'ясо

Галузь свинарства в Китаї відновлюється швидше, ніж очікувалось

У перших трьох кварталах 2020 року в Китаї було побудовано та введено у в експлуатацію 12,5 тис. великих свиноферм, а також повторно почали роботу 13,4 тис. господарств, де раніше знищили поголів’я через африканську чуму свиней. вільних свинарських ферм.

Національне поголів’я свиней в країні зростало вісім місяців поспіль і у вересні досягло 370 мільйонів голів, що на 20,7% більше в порівнянні з попереднім роком. Це 84% від поголів’я на кінець 2017 року, коли АЧС ще не завдала шкоди галузі свинарства Китаю

Новини партнерів

Популяція племінних свиноматок зростала 12 місяців поспіль, досягнувши 38,22 млн. голів наразі становить 86% від рівня 2017 року.

Зі швидким відновленням поголів’я та збільшенням обсягів забою ціни на свинину скорочуються на 7 тижнів поспіль, а ринкова ціна становить 50,56 юанів за кілограм, що на 9,08 юаня нижче найвищої точки котирувань, зафіксованої у лютому цього року.

Імпорт свинини з січня по вересень становив 3,286 млн. тонн, що на 132,2% більше порівняно з попереднім роком. Що ж до вартості, то з лютого ринкова ціна на свинину демонструвала загальну тенденцію коливань і падінь. З вересня ціни на свинину знижувались протягом семи тижнів поспіль.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button