Новини про м'ясо

Фуа-гра заборонять в найбільшому місті США

За кілька років 20 мільйонів жителів Нью-Йорка не матимуть можливості покуштувати один з найвідоміших французьких делікатесів – фуа-гра. Місцевим ресторанам та магазинам збираються заборонити продавати паштет з гусячої печінки. Причиною такого рішення влади Нью-Йорка стали вимоги захисників тварин.

Гусей, яких використовують для виробництва фуа-гра, примусово годують через трубку, щоб їх печінка значно збільшилась і стала м’якою. Депутати Нью-Йорка визнали такий спосіб виробництва знущанням з тварин і підтримали заборону. Тепер документ має підписати очільник міста Білл де Блазіо.

Заборона почне діяти з 2022 року, тому у жителів Нью-Йорка є ще більш ніж рік, щоб насолодитись делікатесом. Після того, як нова норма набуде чинності, на магазини і заклади, де все ще продаватимуть фуа-гра, будуть накладати штрафи. Сума стягнення становитиме 2 тис. доларів.

Нагадаємо, цього року з іміджевих міркувань найбільший виробник м’яса птиці в Україні агропромисловий холдинг “Миронівський хлібопродукт” продав одне зі своїх підприємств – Снятинську птахофабрику. Фабрика спеціалізується на виробництві м’яса гусей та фуа-гра. Утім, з огляду на стратегію МХП щодо екологізації виробництва та покращення умов благополуччя тварин, у холдингу вирішили продати підприємство.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button