Новини про м'ясо

Французькі ресторани зобов’яжуть надавати дані про походження м’яса

Французькі споживачі почали бути більш прискіпливими до якості продуктів, їх походження, екологічності виробництва та наближеності транспортування. Такі тенденції характерні для більшості розвинутих країн, де великий відсоток громадян турбується як про здоров’я, так і про довкілля.

Хоча наразі споживачі мають доступ до інформації щодо походження м’яса в супермаркетах та в м’ясних магазинах, у ресторанах така практика не була розповсюдженою. Наразі відвідувачам французьких закладів громадського харчування обов’язково надають дані лише про походження яловичини. Утім, з огляду на запит громадськості, влада хоче зробити таке інформування обов’язковим і щодо свинини, баранини та курятини.

Пан Дідьє Гійом (Міністр сільського господарства Франції) та пані Агнес Паньє-Рунахер (Державний секретар з питань економіки та фінансів) на минулому тижні представили проект указу про питання інформування споживачів щодо походження м’яса і провели консультації із зацікавленими представниками аграрного сектору, експертами ресторанного бізнесу та громадського харчування і асоціаціями споживачів. Нововведення може набути чинності з 1 квітня 2020 року.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button