Новини про м'ясо

Наслідки Брекзиту для виробників червоного м’яса обговорять у Великобританії

На 31 березня для представників галузі тваринництва Великобританії заплановано семінар “Вихід з ЄС і торгівля червоним м’ясом: реальність через три місяці”. Організовує подію Рада з питань розвитку сільського господарства та садівництва Великобританії (AHDB).

Вже в листопаді минулого року AHDB організувала вебінар “Вихід з ЄС і торгівля червоним м’ясом: погляд з Європи”, де було проаналізовано, як Brexit впливає на європейську індустрію червоного м’яса та що як галузь готується до змін. Через три місяці після закінчення перехідного періоду на новому веб-семінарі оцінять стан торгових відносин між ЄС та Великобританією, з особливим акцентом на те, як торгова угода між ЄС та Великобританією вплинула на торговців червоним м’ясом на гравців ринку з обох боків Ла-Маншу.

Доповідачі, представники м’ясної промисловості Великобританії, Ірландії та континентальної Європи, обговорять ситуацію, яка склалася за останні місяці та як вони бачать майбутнє свого бізнесу в цьому новому контексті. Зокрема, в заході братимуть участь:

  • Ян Стівенсон, виконавчий директор Комісії з тваринництва Північної Ірландії;
  • Різван Халід, директор Euro Quality Lambs;
  • Кнуд Буль, директор Danish Bacon & Meat Council;
  • Кормак Хілі, директор організації М’ясна промисловість Ірландії;
  • Таня Гесто-Касас, менеджер з питань політики в AHDB.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button