Новини про м'ясо

Фермери звинувачують ЗМІ у пропаганді проти м’яса

Сільське господарство зіткнулося з критикою за шкоду навколишньому середовищу через викиди метану, утворювані галуззю тваринництва, вирубки лісів для створення місць для пасовищ, надмірне використання води та забруднення ґрунтів та води.

У вересні Національний союз фермерів Англії та Уельсу ухвалив план дій, які допоможуть зробити британське сільське господарство кліматично нейтральним вже за 20 років, зокрема, використовуючи метан від переробки гною для обігріву будинків людей та змінивши харчування овець і великої рогатої худоби, щоб вони не виробляли так багато метану.

Організація стверджує, що веганські дієти отримують набагато більше висвітлення в медіа, ніж на це існує запитів серед аудиторії. Виконавчий директор Національного союзу фермерів Англії та Уельсу Гвін Хоуеллс зазначає: “Ми поважаємо той факт, що люди вирішують як їм харчуватися з цілого ряду особистих причин. Однак життєво важливо, щоб засоби масової інформації не спотворювали дебати між веганами та м’ясоїдами, а допомагали людям робити усвідомлений вибір. Один із прикладів спотворення інформації про виробництво м’яса стосується водних ресурсів. ЗМІ та групи веганських активістів іноді кажуть, що на виробництво кілограма яловичини потрібно 15 тис. літрів води, тоді як для досліджень стійких виробничих систем, де корови більшу частину року перебувають на випасі, свідчать, що цей показник може становити лише 221 літр, що менше, ніж потрібно для виробництва багатьох рослинних продуктів”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button