Новини про м'ясо

Друга країна ЄС повідомила про зростання поголів’я свиней

Упродовж останніх років серед європейських країн, які є великими виробниками м’яса свиней (Німеччина, Франція та ін.) спостерігалось зменшення поголів’я, зокрема, через скорочення попиту на внутрішніх ринках. Лише Іспанія, яка досить вдало скористалась експортними можливостями, що з’явились через посилений попит з боку Китаю, минулого року зафіксувала зростання кількості свиней. Утім, нещодавно про нарощування поголів’я заявили і виробники в Данії.

На 1 липня 2020 року загальна чисельність свиней у господарствах Данії становила 13,2 млн. голів. Це на 5% більше порівняно з тим же періодом 2019 року. Кількість племінного поголів’я була на 2% вищою, ніж 1 липня минулого року.

Найбільший річний приріст спостерігався у кількості свиней забійних кондицій. Їх поголів’я з липня 2019 року зросло на 11%. Данський експорт живих свиней до Німеччини та Польщі протягом січня-травня (останні наявні дані), був меншим у річному обчисленні, саме тому чисельність поросят у липні була на 3% більшою, ніж у тому ж місці минулого року. Хоча, порівняно з показниками квітня, зростання поголів’я уповільнилось.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button