Новини про м'ясо

ДП “Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин” відзвітувало за 2019 рік

Проблемні питання процесу оформлення відповідних ветеринарних і ідентифікаційних документів тварин та шляхи вдосконалення цих процесів, а також результати діяльності Державного підприємства “Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин” за 10 місяців цього року обговорювали минулого тижня у Києві.

Ігор Клименко, директор державного агентства, зазначив, що для реалізації основних завдань з ведення обліку поголів’я та забезпечення контролю за переміщенням тварин, які наразі стоять перед ДП “Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин”, важливим є, зокрема, співпраця з державними ветеринарними установами. Найбільш актуальним це є в контексті роботи з Єдиним державним реєстром ветеринарних документів.

“Підбиваючи підсумки роботи Агентства з ідентифікації і реєстрації тварин Наталя Чернецька, голова відділу реєстру тварин доповіла про стан ідентифікації і реєстрації тварин за 10 місяців 2019 року на території України. Зокрема, вона відзначила успішну роботу підприємства з оптимізації даних Єдиного державного реєстру тварин шляхом проведення інвентаризації поголів’я тварин, а також значне пришвидшення внесення даних про забій тварин до реєстру. У ході наради були заслухані звіти керівників філій щодо проведених заходів із покращення їх роботи та поставлено завдання на наступний рік”, – повідомляють у Держпродспоживслужбі.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button