Новини про м'ясо

Дослідження: захистити свиней від грипу можуть антитіла

Дослідження, проведені Інститутом Пірбрайта у співпраці з Inovio Pharmaceuticals, показали, що антитіла людини (2-12С) можуть забезпечити захист свиней від пандемічного штаму грипу H1N1.

Висновок вказує на те, що антитіла також можуть бути ефективними при лікуванні інфекцій грипу людини, демонструючи, що свиня є чудовою моделлю для оцінки терапії на основі антитіл. Іншими словами, лікування можна одразу випробувати на свинях, а потім застосовувати до людей.

Нове дослідження, опубліковане в Journal of Immunology, встановило, що людські антитіла 2-12С можуть нейтралізувати пандемічний вірус грипу H1N1 2009, тим самим забезпечуючи захист. У свиней, які отримували лікування, зменшилась як кількість вірусу в організмі, так і ознаки зараження в легенях.

Доктор Ельма Тхіліян, керівник групи досліджень імунології слизової в Пірбрайті, сказала: “Ми дуже раді, що модель лікування свиней корисна для тестування та уточнення методів лікування антитілами небезпечних інфекцій у людей. Я сподіваюся, що ця модель стане зразком для дослідження багатьох інших інфекційних захворювань”.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button