Новини про м'ясо

Дослідження: популяризація вегетаріанства майже не впливає на продажі м’яса

Незважаючи на те, що в ЗМІ, соціальних медіа активно пропагується вегетаріанство, здорове харчування, що, серед іншого, передбачає скорочення вживання м’яса, британці не поспішають відмовлятися від цього продукту.

Згідно з даними дослідження компанії Kantar Worldpanel , за 12 тижнів (з листопада 2018 року до кінця січня 2019 року) обсяг споживання м’яса у Великобританії залишався відносно стабільним.

Аналіз ринку показав, що продажі риби зростають, обсяги реалізації бекону знижуються, а споживання м’яса залишається майже на незмінному рівні. Натомість британці почали частіше купувати овочі та фрукти. Єдиним видом м’яса, споживання якого дещо скоротилось, є яловичина – продажі цього продукту на початку року зменшились на 9,7%, утім це частково може бути обумовлено сезонними коливаннями.

Спираючись на дані дослідження, у Kantar Worldpanel спростовують популярну нині тезу про те, що британці стають нацією вегетаріанців та веганів. За твердженням аналітиків, жителі Великобританії частіше вдаються до скорочення споживання м’яса з економічних причин, ніж з прагнень змінити харчові звички задля здоров’я чи збереження довкілля.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button