Новини про м'ясо

Дослідження: більшість поляків надають перевагу ковбасі “на вагу”

67% польських споживачів купують ковбаси та сосиски, що продаються на вагу на прилавках у супермаркетах, щоб отримати шматок продукту “ідеального об’єму”. Про це свідчить останнє дослідження компанії Nielsen, проведене в Польщі.

“Куплені на вагу ковбаси задовольняють потреби свіжості продукту (щойно нарізані), а також дозволяють придбати невелику кількість ковбаси лише на кілька днів. Магазини з прилавками також дають можливість прямого контакту з персоналом, який може консультувати, відповідати на запитання про холодні закуски. Також можлива дегустація продуктів”, – заявила Анна Ставіська, менеджер команди споживачів та покупців Insights в Nielsen Connect Polska.

Упакована продукція також задовольняє попит щодо якості та порціонування, але польський споживач приділяв особливу увагу не лише продукту, але й елементам упаковки, що захищають м’ясо. Кількість пластику, що використовується в упаковці, такі атрибути, як легкість в переробці та екологічна нейтральність, є чинниками, що впливають на рішення споживача придбати товар, показало дослідження.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button