
До рекордного рівня знизились обсяги виробництва яловичини в Австралії
Оскільки наразі Австралія відновлює поголів’я ВРХ, обсяги виробництва яловичини в країні скорочуються. У травні вони опустились до найнижчого рівня, зафіксовані за останні три роки, повідомило Австралійське бюро статистики.
Виробництво яловичини в травні становило 178,9 тис. тонн, що на 8,4% менше, ніж у травні 2019 року. Кількість забитої худоби зменшилась на 12,5% за рік до 603,5 тис. голів. В обох випадках цифри є найнижчими з листопада 2017 року.
Нещодавні сприятливі умови для відновлення спонукали фермерів нарощувати поголів’я, оскільки до цього часу в Австралії панувала посуха, яка тривала кілька років. Це призвело до зменшення площ для випасу та дефіцит поголів’я ВРХ, що спричинило зростання цін на яловичину. Утім, у середньостроковій перспективі аналітики мають сумніви, щодо того, чи може промисловість підтримувати ці ціни, враховуючи кон’юнктуру на світовому ринку.
Середньостроковий прогноз розвитку австралійського скотарського сектору полягає у зниженні поголів’я великої рогатої худоби до найнижчих показників з середини 90-х років та збереженні показників на історично низьких рівнях протягом наступних двох років.