Новини про м'ясо

До 94 зросла кількість спалахів африканської чуми свиней в Німеччині

За кілька днів у Німеччині виявили 24 нових випадки африканської чуми свиней, що збільшило загальну кількість спалахів в країні до 94. Нагадаємо, вперше АЧС в Німеччині виявили у вересні. Наразі хворобу реєструють лише серед диких свиней.

Більшість випадків АЧС фксували в федеральній землі Бранденбург. Тим часом міністр сільського господарства іншого регіону країни, Мекленбурга, Тілл Бакгауз закликав до єдності щодо боротьби з поширенням вірусу у Бранденбурзі. З такою епідемією тварин можна успішно боротися лише за умови, що всі співпрацюють та підтримують необхідні заходи, вважає пан Бакгауз.

Федеральне міністерство сільського господарства повідомило, що жодного спалаху АЧС серед популяції свійських свиней в Німеччині не виявили. Тим не менше, в районах, де підтверджені випадки зараження, діє 300 свиноферм та утримується близько 85 тис. тварин.

Міністр сільського господарства країни Юлія Кльокнер оголосила, що отримала фінансову підтримку від Європейської Комісії для будівництва міцної огорожі на кордоні з Польщею. Паркан дозволить стримати міграцію диких кабанів, які є носіями вірусу. На думку місцевої влади, основним ризиком для поширення хвороби на інші регіони Німеччини є людський фактор.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button