Новини про м'ясо

До 86 зросла кількість спалахів АЧС у Німеччині

Кількість випадків АЧС у Німеччині зросла до 86, минулого тижня 15 з них були підтверджені лише за два дні. Наразі вірус був виявляли лише в популяції диких кабанів, хоча на територіях в зоні ризику розташовано більше десятка свиногосподарств.

Китай та багато інших імпортерів заборонили закупівлю німецької свинини у вересні після підтвердження першого спалаху африканської чуми свиней, в результаті чого ціни на свинину в Китаї тимчасово зросли, а ціни в Німеччині впали.

Однак частина з 300 тис. тонн, які мали бути відправлені з Німеччини до Китаю до кінця року, повинна бути поставлена ​​на ринок ЄС, де такі країни, як Румунія, Болгарія або Польща, також страждають від поширення АЧС серед диких тварин та на промислових господарствах.

Переорієнтація експорту допомогла підтримати стабільними ціни на німецьку свиню протягом останніх тижнів, незважаючи на втрату азійського ринку. На німецькому ринку середні ціни на свиней втратили лише 14%, але постійний попит з боку Китаю збільшив ціни на свиней у Бразилії, Канаді та США. На китайському ринку частка свинини з Німеччини становила 14%, і, як очікується, її місце тимчасово заповнять Бразилія, США, Іспанія, Канада та Нідерланди.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button