Новини про м'ясо

Для відновлення поголів’я Китай імпортує племінних свиней з Великобританії

Минулого тижня чартерний літак доставив 900 голів племінних свиней з ферм компанії Genesus у Великобританії для розплідників китайської компанії Tycoon. Після вивантаження свиней їх транспортували на карантинну ферму. Повідомлялося, що свині були активними і добре почувалися після прибуття. Таким чином, умови угоди було виконано.

Раніше Genesus уклав угоду щодо забезпечення генетичної програми для Tycoon, яка дозволить компанії виводити племінних свиней від Genesus на місцевий ринок. За словами директора відділу продажів Лайла Джонса, стратегія Genesus полягає у створенні племінного господарства у кожному великому регіоні КНР з метою зробити свиней марки Genesus Brand більш доступними для племінних ферм Китаю.

Tycoon Group є провідною регіональною сільськогосподарською компанією, яка займається продажем рослинних білків, переробкою комбікормів, розведенням птахів та свинарством на більш ніж 30 підприємствах-філіях в Китаї. Компанія збудувала нову ферму-розплідник для розведення свиней від Genesus.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button