Новини про м'ясо

Держпродспоживслужба Запоріжжя не допустила продаж 36 тонн небезпечної продукції

Як повідомила Держпродспоживслужба на своєму вебсайті, фахівці ветеринарної медицини її підрозділу в Запорізькій області з початку року вилучили з обігу понад 36 тонн продукції тваринного та рослинного походження. Це були туші хворих тварин, зіпсовані, фальсифіковані, без належних документів чи маркування молокопродукти, яйця курячі, рибопродукти, а також рослинні та інші харчові продукти.

Для цього було оглянуто на забійних пунктах області, чи подвірно майже 40,0 тис. голів сільськогосподарських тварин, у тому числі: 5,6 тис. – великої рогатої худоби, 22,8 тис. – свиней, 11,1 тис. – овець та кіз. На забійних пунктах виявлено 42 випадки хвороб незаразної патології, що становить 0,1% від загальної кількості оглянутих тварин. На ринках було проведено 63 тис. експертиз, 4,2% з яких показали хвороби тварин.

Уражені частини органів направлені на утилізацію відповідно до Правил передзабійного ветеринарного огляду тварин і ветеринарно-санітарної експертизи м’яса та м’ясних продуктів.

Держпродспоживслужба радить споживачам не купувати продукцію на стихійних ринках, де вона не проходить ветеринарно-санітарну експертизу і може нести загрозу здоров’ю та життю людини. Також при купівлі продукції на ринках варто подивитись експертний висновок лабораторії, а в крамниці – супутні документи, які підтверджують якість цієї продукції.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button