Новини про м'ясо

Держава компенсуватиме вартість реєстрації та ідентифікації тварин

Сьогодні власники тварин (фізичні та юридичні особи) самостійно сплачують за послуги їх реєстрації та ідентифікації. Утім, у разі ухвалення законопроекту №9022 (“Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ідентифікації та реєстрації тварин”), держава компенсуватиме витрати деяким групам власників.

“У статті 10 проекту Закону передбачається спрощення механізму відшкодування коштів з Державного бюджету України за проведену ідентифікацію тварин для власників тварин – фізичних осіб. Державна підтримка у сфері ідентифікації та реєстрації тварин здійснюватиметься за рахунок коштів Державного бюджету України шляхом проведення ідентифікації та реєстрації великої рогатої худоби, коней, свиней, овець та кіз, що утримуються та розводяться фізичними особами. У разі схвалення документу, засоби ідентифікації тварин та засоби для їх кріплення, бланки ідентифікаційних та реєстраційних документів, ведення та підтримка Єдиного державного реєстру тварин будуть фінансуватися коштом бюджету”, – повідомили у Держпродспоживслужбі у відповідь на запит видання УНН.

У разі ухвалення вищезгаданого закону, усі власники свійських та диких тварин будуть зобов’язані реєструвати їх з внесенням відомостей до Єдиного державного реєстру тварин, який ще мають створити.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Один коментар

  1. Коли і кому щось компенсувала наша держава?! Хай не брешуть! Як завжди, усе буде робитись за кошт простих людей! Мерзота!

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button