Новини про м'ясо

COVID-19: 13,6 млрд доларів можуть втратити виробники яловичини в США

Пандемія COVID-19 вартуватиме галузі скотарства США 13,6 млрд доларів, йдеться в новому дослідженні Державного університету Оклахоми. Дослідження було замовлене Національної асоціації виробників яловичини США (NCBA) та проведене командою провідних учених-економістів.

Згідно з прогнозом, виробники телят матимуть найбільші збитки – 3,7 мільярда доларів, або 111,91 долара на голову за кожну зрілу племінну тварину, і якщо федеральний уряд не буде надавати фінансову підтримку, ці втрати можуть збільшитися до 135,24 долара за зрілу племінну тварину.

Втрати в сегменті біржовиків / фонових гравців оцінювалися в 159,98 долара за голову, загальний економічний ефект у сегменті в 2020 році становити 2,5 мільярда доларів. Втрати в секторі відгодівлі були оцінені в 3,0 мільярда доларів або 205,96 доларів на голову.

“Це дослідження підтверджує, що виробники великої рогатої худоби зазнали величезного економічного збитку внаслідок спалаху COVID-19, і ці втрати будуть продовжувати зростати протягом наступних років, що призведе багатьох виробників до банкрутства, якщо програма державної підтримки галузі не буде запроваджена найближчим часом”, – підтвердив генеральний директор NCBA Колін Вуддолл.

Дослідження ґрунтується на даних, зібраних на початку квітня. З того часу ситуація на американському ринку погіршилася, а це означає, що можливі додаткові збитки.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button