Новини про м'ясо

Чому в раціон свиней рекомендують додавати жито?

Під час профільного заходу День свиноферми, що відбувся минулого тижня в смт. Глеваха на Київщині, серед іншого обговорювали питання відгодівлі та здорового раціону свиней.

Фермерам порадили додавати до кормів для тварин жито. Про переваги застосування цієї культури розповіли галузеві спеціалісти – Войтек Бонковські, головний технолог ПАП “Агропродсервіс” та Андрій Білоус, експерт із годівлі свиней ТОВ “КВС-Україна”.

Жито є корисним для свиней, оскільки ця культура сприяє підвищенню апетиту тварин, зменшенню рівня стресу та травматизму. Усе це призводить до підвищення продуктивності.

Останні часом свинарі дедалі частіше звертають увагу на проблему стресу у свиней, оскільки цей стан посилює вірогідність виникнення захворювань та зменшення середньої ваги поголів’я. Цього року іспанські вчені довели, що вирішити це питання можна з допомогою якісного сіна та іграшок. Свині, які сплять на тирсі, сіні з конопель, валеріани та інших трав, граються гумовими іграшками, краще сплять, стають спокійнішими, мають менше механічних пошкоджень шкіри і через це швидше набирали вагу.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button