Новини про м'ясо

Чому невеликі ферми можуть врятувати свинарство на Філіппінах?

Влада Філіппін намагається врятувати галузь свинарства від тривалого поширення африканської чуми свиней. Один зі шляхів виходу з кризи – розвиток малих виробництв, які можуть співпрацювати з великим бізнесом. Наразі два великі виробники в країні погодились, що невеликі фермерські господарства з посиленими заходами біозахисту, діючи як постійні постачальники, можуть забезпечити рішення для відновлення галузі.

Оскільки заборони на перевезення живих свиней, свинини та продуктів з неї через АЧС діють по всій країні, ключові гравці ринку вирішили співпрацювати з фермерами на місцях. Великі компанії бачать рішення для розвитку свинарства в передачі деяких своїх операцій дрібним виробникам по всій країні. Таким чином вони зможуть виготовляти та продавати продукцію, уникаючи транспортування на значні відстані.

Зокрема, харчовий підрозділ філіппінської корпорації San Miguel (SMC) San Miguel Foods (SMF) прагне передати свій інвентар та обладнання для свиней місцевим виробникам, що дозволить їм забезпечувати потреби відповідних регіонів та сприяти зміцненню практики біозахисту серед дрібних фермерів.

“Ми хочемо надати нашим місцевим свинарським підприємствам шанс процвітати в ці важкі часи. Це один із способів стабілізувати постачання доступної свинини в країні. Що ще важливіше, це допоможе стимулювати розвиток галузі свинарства”, – пояснив президент SMC Рамон С. Анг.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button