Новини про м'ясо

Через пандемію зросла популярність невеликих м’ясних магазинів у Великобританії

Протягом перших 12 тижнів карантину британські покупці витратили у магазинах м’ясників на 45 мільйонів фунтів стерлінгів більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Кількість незалежних м’ясників у Великобританії упродовж останніх 25 років постійно зменшувалась. Локдаун певною мірою змінив цю тенденцію, оскільки люди знову почали надавати перевагу невеликим м’ясним лавкам, замість супермаркетів, повідомила менеджер з питань роздрібної торгівлі у Раді з розвитку сільського господарства та садівництва Великобританії (AHDB) Ребекка Гладман.

Зросли також онлайн-продажі м’яса. Таким чином, витрати британців на цей продукт зросли на 3,7%.

Найчастіше відвідувачі м’ясних магазинів – люди з середнім чи вищим рівнем достатку віком від 45 до 64 років. Однак під час пандемії найчастіше покупцями таких магазинів були люди віком до 45 років.

Початковий ріст продажів у магазинах м’ясників був викликаний панічними закупівлями в супермаркетах, що призвело до спустошення полиць та пошуку альтернативних магазинів. Але пізніше аргументом на користь невеликих магазинів стало те, що їх відвідує значно менше людей, що знижує ризики для здоров’я. Також клієнти зізнаються, що таким чином хочуть підтримати місцевого виробника.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button