Новини про м'ясо

Через дефіцит м’яса з меню фаст-фудів у США зникають бургери

Під час коронакризи кілька великих м’ясопереробних підприємств у Сполучених Штатах зупинились, оскільки частина їх персоналу заразились COVID-19. Це призвело до цілого ланцюга змін на продовольчому ринку країни. Через дефіцит м’яса деякі мережі закладів швидкого харчування, що продовжують працювати на виніс або доставлять їжу, відмовились від бургерів у меню.

Мережа Wendy’s в деяких штатах тимчасово прибрала зі свого меню бургери через брак яловичини. Повідомляється, що на ці вимушені заходи компанія пішла в свої закладах, розташованих в штатах Каліфорнія, Південна Кароліна, Кентуккі, Огайо, Мічиган, Теннессі і Нью-Йорк. За підрахунками аналітичної компанії Stephens, нестача сировини спостерігається приблизно в 20% американських закладів Wendy’s (1043 ресторанів).

Wendy’s є третьою за величиною в світі мережею швидкого харчування після McDonald’s і Burger King, загальна кількість закладів в світі становить близько 6,7 тис. У ефірі телеканалу CNBC прес-секретар Wendy’s Хайді Шауер заявила, що наразі багато постачальників яловичини в США відчувають труднощі з виробництвом та запевнила, що компанія найближчим часом спробує налагодити постачання.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Один коментар

  1. Большинство украинцев нормальное мясо просто не могут себе позволить. Едят курятину. Вот и америкосы пусть немного пожуют ножки Буша. Это даже полезно.

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button