Новини про м'ясо

Через АЧС відклали міжнародну виставку тваринництва

Міністерство сільського господарства Філіппін оголосило, що міжнародну виставку Livestock Philippines Expo буде відкладено на травень 2020 року або до того часу, поки ситуація з АЧС у Південно-Східній Азії не буде під контролем.

Виставка мала проходити з 26 по 28 червня. На заході, зокрема, планували демонструвати сучасне обладнання для підйому свиней. Утім, влада країни вирішила, що транспортування машин з інших країн посилить ризик проникнення африканської чуми свиней.

“Хоча свині є лише одним з компонентів тваринництва, після консультацій з експертами було вирішено запровадили широкі заходи біозахисту, включаючи суворі карантинні заходи. Через це виставку відклали”, – зазначили організатори Livestock Philippines Expo.

Очікувалось, що в цьому році на виставці буде представлено близько 280 експонентів з більш ніж 30 країн, зокрема, фірми, що займаються ідентифікаційними мітками і мікрочіпами для тварин, обробкою кормів і виробництвом обладнання. Деякі з зареєстрованих учасників мали прибути з країн, які зіткнулися з проблемою поширення АЧС: Китай, В’єтнам, Угорщина, Болгарія, Польща.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button