Новини про м'ясо

Через АЧС у Варшаві відбулася сутичка фермерів з поліцією

Африканська чума свиней поширюється в Польщі вже протягом кількох років. Влада країни застосовує різні методи боротьби з поширенням вірусу. Зокрема, було введено географічне зонування щодо небезпеки зараження АЧС, а також запроваджено масштабний відстріл диких кабанів, які є активними розповсюджувачами африканської чуми свиней.

Польські фермери вважають, що влада робить недостатньо. Цього тижня аграрії організували акцію протесту у Варшаві. Зокрема, фермери блокували дороги в місті. Мітинг поступово перейшов у сутичку з поліцейськими. Незважаючи на силові методи, застосовані до протестувальників (затримання та застосування кийків), аграрії обіцяють не розходитись, поки представники уряду не запропонують нових варіантів вирішення проблеми.

Нагадаємо, вірус АЧС у Польщі продовжує поширюватися на захід. Минулого тижня спалах захворювання виявили за 40 кілометрів від кордону з Німеччиною. Існує загроза, що дикі кабани можуть розповсюдити захворювання на територію ФРН. Німецьке Міністерство сільського господарства вживає активних заходів щодо запобігання поширенню африканської чуми свиней. Утім, деякі аналітики вважають, що проникнення АЧС у інші країни ЄС є лише питанням часу.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button