Новини про м'ясо

Через АЧС у Польщу можуть надійти мільярдні інвестиції

Іноземні інвестори хочуть вкласти кілька десятків мільярдів злотих у бізнес, що спеціалізується на переробці та утилізації свиней у Польщі. Про це повідомив Шимон Гіжіньскій, державний секретар Міністерства сільського господарства країни. Він зазначив, що вже кілька компаній, зокрема німецьких, висловлювали пропозиції щодо створення нових підприємств.

За словами пана Гіжіньского, інвестори прагнуть вкладати капітал у створення утилізаційних підприємств, що займатимуться ліквідацією тварин, які постраждали від африканської чуми свиней. Також є пропозиції інвестування в створення переробних цехів.

Державний секретар Міністерства сільського господарства розповідає, що через поширення АЧС, в деяких регіонах закупівельні ціни на свинину становлять 2 злотих, тоді як у районах, де спалахи вірусу не реєструвались, живець закуповують по 5 злотих за кілограм. Шимон Гіжіньскій вважає, що потенційні інвестори прагнуть заробити на цій різниці.

Для врівноваження ситуації на ринку та створення конкуренції Національний центр підтримки сільського господарства Польщі також буде інвестувати у створення підприємств з переробки м’яса та утилізації хворих свиней.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button