Новини про м'ясо

Через АЧС скасували ще один міжнародний конгрес

Через загрозу поширення африканської чуми свиней по всьому світу скасовують щорічні сільськогосподарські виставки, конгреси, симпозіуми у галузі свинарства. Цього тижня стало відомо, що організатори скасували конгрес ISERPD 2019, що проводився щорічно в столиці Чилі, Сантьяго, і збирав сотні гостей з Америки, Європи та Азії.

“Від імені 8-го Міжнародного симпозіуму оргкомітету з питань виникнення хвороб свиней (International Symposium of Emerging and Re-Emerging Pig Diseases – ISERPD 2019) ми звертаємося до вас, щоб повідомити: подію, нажаль, скасовано.

Цей конгрес був історично місцем, де збираються сотні учасників з усіх куточків світу. Відвідуваність ISERPD 2019 була скомпрометована через епідемію африканської чуми свиней. Промислові партнери, фермери і ветеринари не хочуть збиратися, оскільки побоюються подальшого розповсюдження АЧС”, – зазначається на сайті ISERPD 2019.

Організатори вибачилися за незручності й висловили сподівання, що подія відбудеться наступного року.

Нагадаємо, цього місяця стало відомо, що у рамках програми заходів, спрямованих на запобігання поширенню африканської чуми свиней, Національна рада виробників свинини США (NPPC) оголосила про скасування виставки World Pork Expo 2019.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button