Новини про м'ясо

Через АЧС продовольча безпека Азії викликає занепокоєння ООН

Стан життєзабезпечення та продовольча безпека найуразливішого сегменту фермерів у Азії, селян, під загрозою, оскільки їм бракує досвіду та коштів для захисту своїх тварин від африканської чуми свиней, повідомляє Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Ситуація з АЧС в Азії викликає занепокоєння, оскільки вона може залишити без засобів до існування селян у таких країнах, як Китай, Монголія, В’єтнам, Камбоджа, Лаос і Північна Корея.

“У Китаї, з середини червня, захворювання було зареєстровано в 32 з 34 адміністративних підрозділів на рівні провінцій, і до цього часу більш ніж 1,1 мільйона свиней загинули або були забиті. Крім того, внутрішньорегіональна торгівля свининою та продуктами з неї, які можуть бути заражені, також сприяла високій поширеності АЧС, внаслідок чого фахівці в галузі охорони здоров’я тварин вважають, що упродовж найближчих місяців хвороба неминуче поширюватиметься далі”, – йдеться у звіті.

Крім того, очікується, що зниження виробництва свинячого м’яса та виснаження поточних заморожених запасів призведе до зростання цін, що спричинить загострення ситуації з продовольчою безпекою, особливо для найбільш вразливих груп населення країн Азії.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button