Новини про м'ясо

Через АЧС надзвичайну ситуацію оголосили в регіоні Росії

Наразі в Росії 92 райони вважаються активними зонами поширення африканської чуми свиней. Зокрема, небезпечними щодо АЧС вважаються 5 міст та 1 районів Самарської області. Цього тижня в регіоні виявили ще один спалах вірусу на одному з промислових свиногосподарств. У зв’язку з цим в області оголошено режим надзвичайної ситуації.

За словами представників місцевої влади, останній спалах захворювання був спричинений порушеннями санітарних норм на господарстві.

Вірус не є небезпечним для здоров’я людини, але надзвичайну ситуацію оголосили у зв’язку з тим, що африканська чума свиней може завдати значної шкоди регіональній економіці.

“Загибель свиней може призвести до банкрутства підприємств, а отже, до скорочення робочих місць і надходжень до бюджету. Звичайно, те, що трапилося – катастрофа для сільгосппідприємств регіону. Можливо, не всі з них зможуть продовжити роботу”, – зазначили представники місцевої влади.

За даними Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), вірус АЧС призвів до загибелі більш ніж 7 млн ​​свиней тільки в Азії. Всього від африканської чуми свиней постраждало більш ніж 50 країн Африки, Азії та Європи.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button