Новини про м'ясо

Британія імпортує все менше яловичини з європейських країн

Обсяги імпорту яловичини до Великобританії постійно скорочуються. Так, у червні до країни було завезено на 1 тис. тонн м’яса ВРХ або на 4% менше, ніж у червні минулого року. Загалом обсяги імпорту яловичини за перший місяць літа склали 19,7 тис. тонн. Це на 3,1 тис. тонн нижче середнього показника за останні п’ять років.

Обсяг поставок з Ірландії збільшився на 900 тонн у річному обчисленні, проте спостерігалось зменшення обсягів імпорту з Польщі, Нідерландів та Південної Америки.

Значна частина імпортної яловичини спрямована на ринок продовольчих товарів у Великобританії, який залишався частково закритим через COVID-19 до початку липня. Утім, під час пандемії зниження обсягів закордонних закупівель дещо уповільнилось, через посилений попит кінцевих споживачів, які частіше почали готувати вдома.

Експорт яловичини з Великобританії у червні становив 9, 3 тис. тонн, і хоча цей показник нижчий за обсяги продажів у червні 2019 року, він на 600 тонн перевищує середні показники за останні п’ять років, зазначає Ребекка Райт, аналітик Ради з питань розвитку сільського господарства та садівництва Великобританії (AHDB).

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button