Новини про м'ясо

Близько 50 українських компаній представлені на виставці “Зелений тиждень” в Німеччині

Щороку в січні в Берліні проходить один з найпрестижніших аграрних заходів – міжнародна виставка-ярмарок Grüne Woche (Зелений тиждень). Крім офіційних осіб цього року в Німеччині Україну представляло близько 50 компаній.

Виставка почалась в п’ятницю, 18 січня. У цей день українська делегація на чолі з в.о. Міністра аграрної політики та продовольства Максимом Мартинюком провела низку зустрічей з уповноваженими особами інших країн: Польщі, Литви, Естонії, Угорщини, Грузії, Латвії.

“За результатами зустрічі з Міністром сільського господарства Угорщини Іштваном Надь було домовлено у червні поточного року провести чергове засідання Українсько-угорської Робочої групи з питань сільського господарства. Серед напрямів співпраці – торгівля, тваринництво та ветеринарія, карантин та захист рослин, земельні відносини, насінництво та селекція рослин, садівництво та виноградарство, рибальство, наукові дослідження”, – йдеться у повідомленні Мінагрополітики.

У рамках “Міжнародного зеленого тижня 2019” пройде близько 300 зустрічей, форумів, симпозіумів. Українська делегація візьме участь у форумі “Цифрове сільське господарство – інтелектуальні рішення для сільського господарства майбутнього”.

Стенд України на виставці займає близько 1200 квадратних метрів. Серед півсотні вітчизняних підприємств, які представлені на Grüne Woche – найбільший виробник і експортер курятини “Миронівський хлібопродукт”. Представниця МХП Ксенія Прожогіна зазначила, що компанія продемонструє інновації підприємств аграрної групи та результати їх запровадження. “Тим самим ми показуємо світові реальні можливості нашої країни і працюємо для зміцнення її міжнародної бізнес-репутації”, – говорить пані Прожогіна.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button