Новини про м'ясо

Близько 1200 ветеринарних препаратів та кормів зареєстрували в Україні за рік

Цього тижня про результати роботи у 2019 році відзвітувала Державна фармакологічна комісія ветеринарної медицини. Засідання комісії пройшло у Державному науково-контрольному інституті біотехнології і штамів мікроорганізмів. Участь у заході взяли також представники Держпродспоживслужби.

“Упродовж 2019 року члени комісії провели 4 спільних засідання, 8 засідань секції ветеринарних препаратів та кормових добавок, а також 4 засідання секції імунологічних препаратів. Окрім того за поточний рік комісією розглянуто 3093 реєстраційних матеріалів, рекомендовано до державної реєстрації 1184 ветеринарні препарати, корми та кормові добавки, до перереєстрації – 783, а також внесені зміни до 522 реєстраційних досьє. Ветеринарних препаратів, кормів та кормових добавок вітчизняного виробництва зареєстровано у два рази більше у порівняні з закордонними виробниками”, – повідомили в Державній службі з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Крім того, під час засідання обговорювались заходи, які необхідно впровадити задля боротьби з АЧС та ухвалено план роботи на 2020 рік.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button