Новини про м'ясо

Більш ніж 500 свиней знищили через АЧС в Болгарії

На невеликій фермі у місті Ловець (Болгарія) було утилізовано 554 свиней.

Болгарське агентство продовольчої безпеки цього тижня повідомило про черговий спалах африканської чуми свиней на господарстві. Відповідно до повідомлення, надісланого Всесвітній організації з охорони здоров’я тварин (OIE), заражених тварин виявили на свинофермі в місті Ловець.

Усіх свиней на підприємстві (554 голови) було утилізовано.

Новини партнерів

Попередній спалах АЧС, про який повідомила влада країни, відбувся 25 серпня. Минулого року через вірус Болгарія втратила майже 30% національного поголів’я свиней. Тепер країна значною мірою залежить від імпорту свинини.

З 18 вересня по 1 жовтня у світі зареєстровано 313 нових спалахів африканської чуми свиней. Загальна кількість епідемічно небезпечних зон зросла з 7373 до 7429, причому 3902 зон – у Румунії та 1475 – у В’єтнамі.

З усіх спалахів, зареєстрованих у другій половині вересня, 220 виявили в Європі та 93 в Азії. У Європі від вірусу постраждали такі країни: Німеччина, Болгарія, Угорщина, Латвія, Молдова, Польща, Румунія, Росія, Сербія та Україна. В Азії АЧС продовжує поширюватися в Китаї, Індії, Індонезії, Північній Кореї, Південній Кореї, Лаосі, М’янмі, Папуа-Новій Гвінеї, Філіппінах, Росії, Східному Тиморі та В’єтнамі. В Африці вірусом уражені Намібія, Нігерія, ПАР та Замбія.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button