Новини про м'ясо

Більш ніж 500 свиней знищили через АЧС в Болгарії

На невеликій фермі у місті Ловець (Болгарія) було утилізовано 554 свиней.

Болгарське агентство продовольчої безпеки цього тижня повідомило про черговий спалах африканської чуми свиней на господарстві. Відповідно до повідомлення, надісланого Всесвітній організації з охорони здоров’я тварин (OIE), заражених тварин виявили на свинофермі в місті Ловець.

Усіх свиней на підприємстві (554 голови) було утилізовано.

Попередній спалах АЧС, про який повідомила влада країни, відбувся 25 серпня. Минулого року через вірус Болгарія втратила майже 30% національного поголів’я свиней. Тепер країна значною мірою залежить від імпорту свинини.

З 18 вересня по 1 жовтня у світі зареєстровано 313 нових спалахів африканської чуми свиней. Загальна кількість епідемічно небезпечних зон зросла з 7373 до 7429, причому 3902 зон – у Румунії та 1475 – у В’єтнамі.

З усіх спалахів, зареєстрованих у другій половині вересня, 220 виявили в Європі та 93 в Азії. У Європі від вірусу постраждали такі країни: Німеччина, Болгарія, Угорщина, Латвія, Молдова, Польща, Румунія, Росія, Сербія та Україна. В Азії АЧС продовжує поширюватися в Китаї, Індії, Індонезії, Північній Кореї, Південній Кореї, Лаосі, М’янмі, Папуа-Новій Гвінеї, Філіппінах, Росії, Східному Тиморі та В’єтнамі. В Африці вірусом уражені Намібія, Нігерія, ПАР та Замбія.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button