Новини про м'ясо

Більш ніж 500 господарств постраждало від АЧС на Філіппінах

508 філіппінських господарств постраждали від вірусу африканської чуми свиней з того часу, як 15 вересня в країні виявили перший спалах вірусу, повідомляє Департамент сільського господарства Філіппін.

Унаслідок АЧС в країні утилізували вже більш ніж 5 тис. тварин. Варто зазначити, що від вірусу постраждали переважно особисті селянські господарства. Повідомлялося, що випадки африканської чуми свиней реєструвалися поблизу міст Кезон та Пангасінані.

Місцева влада та департаменти сільського господарства заявили, що вони ще чекають, коли Міністерство з питань бюджету та управління затвердить зміни до бюджету, щоб вони могли надати фінансову допомогу зацікавленим виробникам свиней. Вони сказали, що фермери також можуть скористатись грошовою допомогою у регіональних підрозділах місцевого самоврядування.

Представники Міністерства сільського господарства заявили, що шлях проникнення АЧС в країну наразі “невідомий”. Утім, влада застерігає від незаконного переміщення тварин, а також закликає контролювати біобезпеку на господарствах.

В Азії вірус вперше зареєстрували в Китаї, в серпні 2018 року, і до цього часу постраждали такі країни, як Монголія, В’єтнам, Північна Корея, Південна Корея, М’янма, Лаос та Філіппіни.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button