Новини про м'ясо

Більш ніж 40 тис. свиней знищили у В’єтнамі для боротьби з АЧС

З метою припинення поширення вірусу африканської чуми свиней у В’єтнамі було забито та утилізовано 43 150 свиней, що еквівалентно 2157 тоннам м’яса. Протягом трьох останніх тижнів спалахи АЧС виявили в 199 селах і малих містах провінцій Ланг Сон, Цао Банг та Бак Кан, повідомляє В’єтнамське агентство новин з посиланням на джерела в Міністерстві сільського господарства та розвитку сільських районів.

Спалахи АЧС найчастіше виявляють в особистих селянських господарствах, де не дотримуються належних норм біозахисту, заявив представник міністерства Фам Ван Донг.

Загальні витрати на профілактику та боротьбу з африканською чумою свиней у В’єтнамі, включаючи кошти центрального бюджету та місцевих бюджетів, разом із підтримкою, наданою банками та кредитними установами, у липні цього року досягли понад 13 трильйонів в’єтнамських донгів (565 мільйонів доларів).

Згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин, з 21 серпня по 3 вересня у всьому світі було зареєстровано 160 нових спалахів африканської чуми свиней. Загальна кількість заражених районів зросла з 7130 до 7191. Лише в Румунії існує 3733 осередки хвороби. У В’єтнамі цей показник складає 1472.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button