Новини про м'ясо

Більш ніж 1240 спалахів АЧС виявили у світі за місяць

Протягом червня в світі зареєстрували 1543 вогнища особливо небезпечних захворювань тварин. Спалахи захворювань зафіксовано у 25 країнах, повідомляє Всесвітня організація охорони здоров’я тварин (МЕБ).

Найчастіше повідомлялося про випадки африканської чуми свиней. “Рекордсменом” за кількістю спалахів АЧС у червні стала Польща. В країні зафіксували 742 випадки захворювання. Також швидко африканська чума свиней поширювалася в Угорщині, де за місяць повідомили про 322 спалахи. Крім того, АЧС реєстрували в Румунії (109 випадків), на Філіппінах (22), в Південній Кореї (20), Латвії (19), Китаї (2), Україні (1), М’янмі (1), Болгарії (1). Також про масштабний спалах африканської чуми свиней повідомили в Нігерії.

Ще в червні у чотирьох країнах було зареєстровано 20 випадків пташиного грипу. Так, 12 спалахів виявили в Індії, 6 – в Угорщині, 1 – на території Болгарії та ще 1 в Тайвані.

Крім того, протягом місяця повідомлялось про кілька випадків класично чуми свиней, африканської чуми коней, ящуру, сказу, геморрагічної хвороби кроликів та ін.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button