Новини про м'ясо

Більш ніж 1000 виробників техніки для м’ясної галузі презентують продукцію на IFFA 2019

Міжнародна виставка IFFA – подія світового рівня, один з найважливіших заходів для представників м’ясної промисловості. Виставку організовують раз на три роки в німецькому Франкфурті.

Цього року IFFA проходитиме з 4 по 9 травня. На майданчику площею 120 тис. квадратних метрів розміститься більше 1000 експонентів техніки для м’ясної галузі. Також виставку відвідають тисячі виробників та інших представників сектору з різних країн, а саме – очікується близько 60 тис. відвідувачів з 143 країн.

Організатори анонсують презентації останніх інновацій у сфері виробництва м’яса та зазначають, що IFFA диктує тенденції в галузі на наступні 3 роки. Головними країнами-експонентами є Німеччина, Італія, Нідерланди, Іспанія, США, Франція, Данія, Австрія, Велика Британія, Китай, Польща.

На виставці будуть презентувати новітнє обладнання і технології для забою та розбирання тварин, обробки м’яса, системи транспортування та зберігання, холодильні технології, технології автоматизації виробництва, обладнання та матеріали для пакування, спеції, добавки тощо. Також виробники м’яса та м’ясопродуктів зможуть продавати свою продукцію та встановлювати бізнес-контакти.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button