Новини про м'ясо

Бельгійський фермер “виховує” свиней рок-музикою

Шестигодинні рок-концерти щодня слухають свині на одній з бельгійських ферм. Господар вважає, що таке “виховання” йде тваринам на користь – від прослуховування рок-музики свині почуваються щасливими, а їх м’ясо стає смачнішим.

Бельгієць вмикає тваринам музику на три години зранку та ще на три години ввечері. На його фермі зараз нараховується близько 5,5 тис. голів свиней.

Минулого року іспанські вчені довели, що збільшити продуктивність свиней допомагає сприятливе оточення, іграшки та трави. Тварини, які спали на тирсі, сіні з конопель, валеріани та інших трав, гралися гумовими іграшками, почали краще спати, були спокійнішими, мали менше механічних пошкоджень шкіри і через це швидше набирали вагу.

Вплив музики на свиней іспанські вчені не досліджували, але є багато досліджень впливу різних видів музики на людину. Зокрема, доведено, що класична, інструментальна або спокійна музика дуже позитивно впливає на психічний та фізичний стан людини, а от прослуховування року, навпаки – підвищує рівень стресу. Якщо рок-музика таким же чином впливає на свиней, то теорія бельгійського фермера є помилковою.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button