Новини про м'ясо

Бельгія оговтується від АЧС: свиноферми відновлюють роботу

У Бельгії знову завезли свиней на ферми, розташовані у південному регіоні, який був вражений африканською чумою свиней з 2018 по 2020 рік. Ці підприємства розташовані на півдні провінції Люксембург. Дозвіл на повторне заселення ферм було надано 25 січня після підтвердження, що поголів’я диких кабанів Бельгії вільне від АЧС, оголошене ЄС (1 жовтня 2020 року) та Всесвітньою організацією з охорони здоров’я тварин (OIE) (22 грудня 2020 року).

Загалом у вересні 2018 року, коли серед диких кабанів у цій місцевості було виявлено АЧС, довелося “переселити” свиней із 67 ферм. Крім того, вони повинні були залишатися порожніми принаймні 18 місяців. Тоді втрати виробників було компенсовано із державного бюджету.

Окрім повторного заселення ферм, влада Бельгії також пом’якшить правила перевезення свиней в регіоні. Знову стало можливим забрати свиней з різних ферм, використовуючи лише одну вантажівку. Крім того, можна доставити вантажівку вантажів для племінних свиней на більше ніж один об’єкт. Однак FASFC нагадує виробникам свиней продовжувати пам’ятати про заходи біозахисту.

Загалом, з вересня 2018 року по березень 2020 року в Бельгії було виявлено 833 туші диких свиней, що загинули від АЧС.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься.

Вам також може бути цікаво

Back to top button