Новини про м'ясо

BBC називає козяче м’ясо харчовим трендом 2019 року

Хоча козячий сир та молоко стають дедалі популярнішими, м’ясо цих тварин на полицях магазинів знайти досить складно. Утім британські експерти прогнозують зростання популярності такої продукції. Журнал ВВС Good Food вніс козлятину до списку харчових трендів 2019 року.

М’ясо кози і зараз доволі часто споживають жителі деяких африканських, азійських держав та країн Карибського басейну. Прогнозується, що цей продукт набуде популярності й у країнах Заходу.

Одним з мотивувальних факторів для європейських покупців може стати “етичність” поживання козячого м’яса. Річ у тому, що зараз кіз розводять переважно для виробництва молока, через це більшість самців забивають, як непридатних до молочної справи. Споживання м’яса тварин, які так, чи інакше, були б убиті, може стати альтернативою яловичині чи іншим видам м’яса, виробництво яких потребує великої кількості ресурсів і пришвидшує глобальне потепління. Саме тому покупці з етичних міркувань можуть надавати перевагу козлятині.

У Британії цей тренд вже розвивається. Частина виробників козячого молока продають м’ясо до ресторанів, а мережі супермаркетів уже ведуть перемовини з великими фермами.

Ця справа може бути достатньо прибутковою. Приміром, уже підраховано, що Австралія може заробляти на козлятині близько 13 млн. доларів щороку.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button