Новини про м'ясо

Атлас застосування антибіотиків у тваринництві з’явиться в Україні

У рамках проєкту “Зміцнення національного потенціалу для подолання ризиків протимікробної резистентності (АМР)” буде розроблено атлас з маркуванням застосування антибіотиків у тваринництві, повідомляє Асоціація “Свинарі України” (АСУ).

Карта буде розроблена з застосуванням даних, отриманих від Головних управлінь Держпродспоживслужби в регіонах, а також від 600 підприємств або окремих представників галузі тваринництва (свинарство, птахівництво, бджільництво, скотарство), ветеринарів та виробників кормів.

“Одне з найважливіших питань у анкетах опитування – дані щодо антибіотиків, які застосовують на тваринницьких фермах для лікування чи профілактики. За результатами аналізу цієї інформації вдасться розробити Атлас антибіотиків, які найчастіше використовують на виробництвах у різних напрямках діяльності”, – зазначає Олександр Рєвнівцев, координатор з проведення опитування в рамках проєкту.

Проєкт реалізується за підтримки Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН, АСУ, Держпродспоживслужби, тваринницьких господарств, науковців та ветеринарів.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button