Новини про м'ясо

Антибіотики у тваринництві: перші результати дослідження опублікують у грудні

Перше в Україні дослідження з питань антибіотикорезистентності та використання протимікробних препаратів у тваринництві почалося у вересні. Організаторами та виконавцями є Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО), Держпродспоживслужба, Асоціація “Свинарі України” (АСУ), науковці, ветеринари та власники тварин.

Команда дослідників вже отримала частину даних. Один із учасників, АСУ, повідомляє, що перші результати буде оприлюднено ще до кінця цього року. Дослідження здійснюється шляхом опитування власників тварин (свиней, птиці, ВРХ та бджіл), а також аналізу їх продукції.

“Наразі необхідні дані надали Головні управління Держпродспоживслужби з 12 областей України. Окрім того, до кінця року плануємо зібрати та опрацювати близько ста анкет від респондентів щодо застосування протимікробних засобів. Тож, вже “під ялинку” можна буде робити перші висновки щодо обізнаності вітчизняних виробників та фахівців ветеринарної медицини щодо ризиків пов’язаних з антибіотикорезистентністю”, – зазначає Олександр Рєвнівцев, координатор проєкту з проведення опитування.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button