Новини про м'ясо

Американські вчені консультують українських свинарів щодо біобезпеки

На запрошення Асоціації “Свинарі України” проконсультувати власників та працівників свиногосподарств з питань біологічної безпеки та запобігання поширенню африканської чуми свиней прибули вчені з Університету Пердью (США). Науковці та експерти АСУ відвідають підприємства у трьох областях: Київській, Львівській та Дніпропетровській.

Перший виїзд на господарство було здійснено у понеділок, 27 травня. Експерти побували на Дніпропетровщині на підприємстві ПП “Сігма”.

“Представники господарства спільно з експертами проходили онлайн опитувальник з біобезпеки, а також обговорювали особливості регіону та впровадження заходів біобезпеки. Обговорення торкнулося й кращих практик для мінімізації ризиків поширення АЧС у степовій зоні”, – повідомили в Асоціації “Свинарі України”.

Ця програма була запущена ще минулого року, тоді, за результатами спілкування зі свинарями було створено спеціальну онлайн-форму для опитування, яке покликане визначити рівень біобезпеки на підприємствах. Форма – це своєрідне інтерактивне опитування. Представники господарства дають відповіді на запитання, набираючи відповідну кількість балів, яка і вказує на рівень біологічного захисту. Звіт та рекомендації за результатами опитування можна завантажити та роздрукувати.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button