Новини про м'ясо

Аграрії вважають, що продаж землі спричинить скорочення поголів’я ВРХ

Під час ХІІ Міжнародного молочного конгресу було проведено опитування серед сільськогосподарських виробників. Більшість з них вважають, що введення ринку землі в Україні суттєво вплине на галузь тваринництва, зокрема, скоротиться поголів’я ВРХ.

Близько 78% аграріїв схиляються до думки, що продаж землі негативно відобразиться на чисельності худоби в Україні. Проти запровадження земельного ринку проголосувало 56,5% респондентів, 35,5% підтримують ідею продажу цього ресурсу, решта або не визначились, або підтримують альтернативні ідеї.

Якщо ринок землі почне функціонувати, 79% аграріїв збираються застосовувати кредитні кошти для купівлі цього ресурсу. При цьому 87,88% опитаних зазначили, що не мають достатньо коштів для закупівлі необхідних площ земельних угідь.

Ті аграрії, які підтримують запровадження ринку землі, називають кілька причин позитивного ставлення до реформи: з економічної точки зору більш доцільним є придбати землю ніж орендувати її; деякі процедури (наприклад, меліорація) на орендованих ділянках здійснювати не можна; підприємство з власною землею є більш стабільним; також деякі аграрії не хочуть мати справу з пайовиками або ж хотіли б мати можливість передати землю у спадок.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button