Новини про м'ясо

Африканська чума свиней “захоплює” нові райони Німеччини

Туша дикого кабана, що загинув від африканської чуми свиней, була знайдена в Потсдамі (Німеччина). Раніше вважалось, що вірус не поширюється в цьому районі – спалахи АЧС виявляли приблизно за 100 км від Потсдаму. Про це повідомило Міністерство соціальних справ, охорони здоров’я, інтеграції та захисту споживачів німецької землі Бранденбург (MSGIV).

Біоматеріал дикого кабана проаналізували в Національній референтній лабораторії в Інституті Фрідріха Леффлера (Федеральний науково-дослідний інститут охорони здоров’я тварин) у місті Римс (Мекленбург-Передня Померанія).

На сьогодні ще не зареєстровано жодного спалаху африканської чуми серед свійських свиней. У зв’язку з цим міністр сільського господарства Німеччини Юлія Кльокнер закликає до подальших заходів зменшення популяції та запобігання міграції диких кабанів, щоб зберегти свійське поголів’я свиней від цієї хвороби.

Як захід боротьби з розповсюдженням хвороби вздовж кордону в Мекленбурзі-Передній Померанії побудовано 63 кілометри огорож, 127 кілометрів – у Бранденбурзі та 56 кілометрів – у Саксонії. Однак вже неодноразово повідомлялося про навмисне руйнування огорож, що становить серйозну загрозу для успіху боротьби з епідемією АЧС в країні.

Meat-Inform

Розкажіть про це друзям:

Meat-Inform

Все про м'ясо • Головний м’ясний інфопортал України

Коментувати

Або увійдіть за допомогою email. Ваша email адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може бути цікаво

Back to top button